SportNews.hr

prava sportska priča

HEP

Inter se nije dao iznenaditi protiv Hajduka: Preokretom u nastavku ostvarili su petu pobjedu i bijeg iz opasne zone! Dugopolje odradilo Solin i s druge pozicije gledaju na ogled sa zakuhtalim Rudešom

INTER – HAJDUK II 3:1 (0:1)

STADION: Ivan Ljaljak-Ivić. SUDAC: Ivana Martinčić.

INTER: Križanović, Pleizer, Grgić, Šroler (od 86. Abramović), Soldo, Mbodji (od 46. Dunić), Goričan (od 90. Barić), Zdunić (od 90. Ljuboja), Vranjković (od 90. Plehan), Bosec, Dobrić.

HAJDUK II: Ninčević, Unušić (od 46. Filipović), Škaričić, Radić, Barišić, Bekavac (od 86. Burin), Ševelj, Čuić, Lauš (od 76. Šarić), Kreković (od 86. Šošić), Chinedu (od 66. Tolaj).

STRIJELCI: 0:1 Kreković (22.), 1:1 Zdunić (53.), 2:1 Soldo (65.), 3:1 Dobrić (71.)

ISKLJUČENJE: Ševelj (80.-drugi žuti)

Nogometaši Intera su nakon dva poraza došli i do svoje pete prvenstvene pobjede. U 16. kolu su pobijedili Hajduk II te privremeno zauzeli 11. poziciju na ljestvici i na taj način malo odahnuli od pratioca iz donjega doma.

Prvo dio susreta pripao je Bijelima, pogotkom Leona Krekovića, da bi Zaprešićani u drugome dijeli potpuno preokrenuli rezultat u svoju korist. Splićani su poveli u 22. minuti, nakon što je Chinedu nanizao trojicu igrača i ubacio s desne strane za ponajboljeg igrača Krekovića, koji je na drugoj vratnici zakucao loptu u mrežu za svoj treći prvenstveni zgoditak.

Momčad Tomislava Ivkovića je preokrenula u nastavku iz dva ubačaja iz ugla: izjednačili su nakon svega osam minuta drugoga dijela preko Zdunića, kojem je to bio peti ligaški pogodak, a zatim je u 65. minuti novo vodstvo domaćima donio Nikola Soldo. Konačan rezultat je iz jedanaesterca postavio Lovro Dobrić. Sve je bilo riješeno nakon što su gosti ostali i bez isključenoga Ševelja.

U drugom susretu odigranom ovoga petka, Dugopolje je sa visokih 3:0 slavilo protiv susjeda iz Solina. Zabili su Dago, Balić i Javorčić, za drugo mjesto na ljestici momčadi iz predgrađa Splita. U sljedećem kolu, Dugopolje gostuje kod Rudeša, koji u subotu ide posljednoplasiranom Junaku, dok je Inter po rasporedu kod Sesveta.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Dubrava zaslužila bod. Sudac Horvat dosudio kazneni udarac u 86. minuti, nakon čega je nastao kaos i jedva je utakmicu priveo kraju

I Brodić i Dabro se uspavali u susretu "X-klubova". Tek prečka sa po svake strane. Kustošija odigrala i petu domaću utakmicu bez pogodaka

HEP - Najniže cijene električne energije za kućanstva! Korisničke aplikacije i druge pogodnosti.